Evren Özalkuş Neden Ayrıldı?

knight online gb

REKLAM ve SPONSORLUKLAR İÇİN: vpvsistem@gmail.com

KNİGHT ONLİNE FACEBOOK GRUBUMUZ AÇILMIŞTIR. PAYLAŞIMLARINIZ VE SORULARINIZ İÇİN BEKLERİZ. https://www.facebook.com/groups/knightonlinefan

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

PatroN

Üye
Üye
Evren özalkuş, bildiğiniz gibi ünlü bir youtuber ve sosyal medya fenomeni. Yaklaşık 5 yıldır sevgili olduğu ve birlikte birçok video çektiği sevgilisi Ayşe ile geçtiğimiz hafta ayrıldıklarını duyurdu. Bu haber hem evren Özalkuş'un hem de Ayşe'nin hayranlarını şoke etti. Peki Evren Özalkuş neden ayrıldı? İşte detaylar...

Evren Özalkuş Neden Ayrıldı?

Evren Özalkuş ve Ayşe, sosyal medyada çok sevilen ve takip edilen bir çiftti. Birlikte yaptıkları eğlenceli, komik ve samimi videolarla milyonlarca izlenme ve beğeni aldılar. Ayrıca birbirlerine çok yakıştıkları ve uyumlu oldukları da herkesin ortak görüşüydü. Ancak bu güzel ilişki, geçtiğimiz hafta sona erdi. Evren özalkuş, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Ayşe ile ayrıldıklarını duyurdu. Paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili takipçilerim, sizlere üzücü bir haber vermek zorundayım. Uzun zamandır sevgili olduğum ve çok sevdiğim Ayşe ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu kararı almak çok zor oldu ama aramızda yaşanan bazı sorunlar yüzünden ilişkimizi sürdürmemiz mümkün olmadı. Lütfen bu konuda bize saygı gösterin ve gereksiz yorumlardan kaçının. Ayşe'ye bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Sizleri çok seviyorum."

Peki Evren Özalkuş ve Ayşe arasında ne gibi sorunlar yaşandı?

İddialara göre çiftin ayrılığının arkasında başka bir kadın var. Evet yanlış duymadınız, Evren Özalkuş'un Ayşe'yi aldattığı söyleniyor. Bu kadının kim olduğu ise henüz bilinmiyor. Ancak bazı kaynaklara göre evren özalkuş'un yeni sevgilisi de sosyal medyada tanınan bir isim. Bu iddialar doğru mu yoksa sadece dedikodu mu? Bunu zaman gösterecek.

Evren Özalkuş'un ayrılık haberini duyan hayranları ise şaşkınlık ve üzüntü içinde. Birçok kişi Evren Özalkuş'a tepki gösterirken, bazıları da Ayşe'ye destek mesajları yolladı. Evren Özalkuş ve Ayşe'nin ayrılığı sosyal medyada gündem oldu ve binlerce yorum ve paylaşım yapıldı.

Ben de bu yazımda sizlere evren özalkuş neden ayrıldı sorusunun cevabını vermeye çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir. Siz ne düşünüyorsunuz? Evren Özalkuş ve Ayşe'nin ayrılığına üzüldünüz mü? Yoksa hak ettiklerini mi düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

PatroN

Üye
Üye
Bir de spiker EVREN ÖZALKUŞ var. Tele1 'de spikerlik yapan ünlü isim Twitter'den yaptığı açıklamada "Evet; bu bülten son bülten... @tele1comtr 'e iyi bakın. Desteklerinizi eksik etmeyin. Gözüm arkada kalmasın.. Evren Özalkuş TELE1'e veda etti." şeklinde mesaj yayınlandı.

İşte o tweet ve ayrıldığını belirten diğer twitler.

Forumu REKLAMSIZ kullanmak için 30 saniyede ÜCRETSİZ ÜYE olabilirsiniz.

Sponsor İçerikler: LoL RP